Filtrera
PÅ GRUND AV COVID-19 KAN LÄNGRE LEVERANSTIDER FÖREKOMMA PÅ BESTÄLLNINGSVAROR. KONTAKTA OSS FÖR MER INFO!
Stäng
PÅ GRUND AV COVID-19 KAN LÄNGRE LEVERANSTIDER FÖREKOMMA PÅ BESTÄLLNINGSVAROR. KONTAKTA OSS FÖR MER INFO!

Personal

Vi som arbetar på EL-GE AB lever alla för sportfisket. Kombinationen av personalens kunskaper om fiske gör att vi är en av de mest kunniga sportfiskebutikerna i hela Sverige. Samtliga i personalen fiskar mycket och vi har bra koll på alla typer av fiske och trender. Vi är en sammansvetsad personalstyrka som alltid strävar för att ha de hetaste fiskeprylarna på lager och samtidigt erbjuda våra kunder bästa tänkbara service.

Namn

Stefan Hansson

Befattning

VD EL-GE Sportfiske

Kontakt:
stefan@el-ge.se

Namn

Oskar Wignäs

Befattning

Butikschef Göteborgsbutiken

Kontakt:
oskar@el-ge.se

Namn

Simon Hansson

Befattning

Webshop

Kontakt:
simon@el-ge.se

Namn

Emil Lööv

Befattning

Webshop

Kontakt:
emil@el-ge.se

Namn

Agne Sjöberg

Befattning

Ansvarig Flugbindning

Kontakt:
agne@el-ge.se

Namn

Martin "Punkarn" Karlsson

Befattning

Säljare Flugfiskeavdelningen

Kontakt:
martin@el-ge.se


Namn

Patrik Tjörnmark

Befattning

Säljare Göteborgsbutiken/Redaktör 

Kontakt: 
pt@el-ge.se

Namn

Anders Sager

Befattning

Säljare Göteborgsbutiken

Kontakt:
anders@el-ge.se

Namn

John Svanberg

Befattning

Säljare Göteborgsbutiken

Kontakt:
john@el-ge.se

Namn

Kim Palmqvist

Befattning

Säljare Göteborgsbutiken/Mediaansvarig

Kontakt:
kim@el-ge.se